“U VRANË!” Olti Curri publikon sherrin mes Valeria Marinit dhe partnerit të saj (VIDEO) – AlpeGossip
“U VRANË!” Olti Curri publikon sherrin mes Valeria Marinit dhe partnerit të saj (VIDEO)

“U VRANË!” Olti Curri publikon sherrin mes Valeria Marinit dhe partnerit të saj (VIDEO)

Blogeri Olti Curri njihet për postimet e tij në rrjetet sociale me personazhe të ndryshëm nga bota e showbizit, jo vetëm shqiptarë. Së fundmi ai ka ndjekur edhe spektaklin italian “Temptation Island Vip 2018”, dhe herë pas here ka bërë postime në lidhje me formatin italian.

Mbrëmja e kaluar shënoi puntatën e fundit të këtij spektakli dhe Curri ka publikuar një video ku ikona italiane Valeria Marini po zihet me partnerin e saj Patrick Baldassarri. “U vranë”, shkruan ai krahas videos ku çifti i kërkon llogari njëri-tjetrit për flirtimet e bëra në ishull.

“Gjithçka shkon mirë, thjesht u ndanë,”- shkruan blogeri krahas një videoje tjetër. Kujtojmë që pjesë e këtij spektakli ka qenë edhe Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemailit, në rolin e tundueses. Ishte pikërisht Erjona e cila u shfaq me Baldassarrin, teksa laheshin në pishinë dhe më pas kërcyen me trupat ngjitur njëri-tjetrit.

Por as Valeria nuk i ka shpëtuar tundimit të bukuroshit Ivan Gonzales, me të cilin ka flirtuar hapur që në puntatën e parë të spektaklit italian “Temptation Island Vip 2018”. Më

poshtë keni videon ku shihet përplasja mes dyshes së njohur italiane Valeria Marini dhe Patrick Baldassarri: