ENCA ZBULON VENDIN KU DO TË FESTOJË DITËLINDJEN/ Padyshim që të gjithë ju e keni ëndërruar (FOTO) – AlpeGossip
ENCA ZBULON VENDIN KU DO TË FESTOJË DITËLINDJEN/ Padyshim që të gjithë ju e keni ëndërruar (FOTO)

ENCA ZBULON VENDIN KU DO TË FESTOJË DITËLINDJEN/ Padyshim që të gjithë ju e keni ëndërruar (FOTO)

Më datën 19 të këtij muaji, këngëtarja e njohur Enca do të festojë 23-vjetorin e lindjes së saj. Megjithëse është ende herët, prej 1 muaji ajo ka filluar të planifikojë se ç’do të organizojë për ditëlindje.

Së fundmi, Enca ka pyetur ndjekësit në Instastory se çfarë sugjerimesh kishin për vendin ku mund të bënte një udhëtim ditëlindjeje dhe pasi është konsultuar, këngëtarja ka marrë vendimin.

Nëpërmjet një tjetër postimi në Instastory, Enca ka lajmëruar se vendi ku ka vendosur të kalojë festimet e ditëlindjes është Parisi, qyteti që të gjithë e kemi ëndërruar.