BEFASON MISSI SHQIPTAR/ Qenka bërë milionere dhe s’dinim gjë (FOTO) – AlpeGossip
BEFASON MISSI SHQIPTAR/ Qenka bërë milionere dhe s’dinim gjë (FOTO)

BEFASON MISSI SHQIPTAR/ Qenka bërë milionere dhe s’dinim gjë (FOTO)

Besa Gashi e cila ndonëse ka kaluar vite që ka marrë kurorën, mbetet ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale. Besa është e martuar dhe është nënë e një vajze.

Gjatë një interviste , Missi la të kuptohej se tashmë ishte bërë milionere.

Besa u pyet se çfarë do të bënte po t’i kishte milionat ndërsa përgjigja e saj ishte: “Ndoshta edhe i kam”.