PUBLIKON FOTOT NUDO TË GRUAS SË TIJ/ Reperi bën një gjest të cuditshëm… (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKON FOTOT NUDO TË GRUAS SË TIJ/ Reperi bën një gjest të cuditshëm… (FOTO)

PUBLIKON FOTOT NUDO TË GRUAS SË TIJ/ Reperi bën një gjest të cuditshëm… (FOTO)

Cardi B ia ka dalë për mrekulli të ruajë format e saj dhe pak pas lindjes. Kanë kaluar vetëm 6 javë nga lindja dhe ajo duket në formë perfekte.

Përmes një foto të shpërndarë në Instagram artistja Cardi B në një avion privat e veshur vetëm me të brendshme të zeza dhe duke vënë në fokus gjoksin dhe shkroi: “rrugës për te ty”. Në këtë foto komentoi dhe partneri i saj Offset i cili i kërkoi të nxitonte: “Nxito, nxito, nxitoi”, i shkroi ai.

Mirëpo më pas, reperi i njohur amerikan publikoi një foto të bashkëshortes së tij e cila shfaqet NUDO dhe i tha fjalët më të mira për ta vlerësuar atë: “Grua, perëndeshë, bukuri”.