I tregojnë sozinë e tij, shihni reagimin që bën këngëtari shqiptar në emision (VIDEO) – AlpeGossip
I tregojnë sozinë e tij, shihni reagimin që bën këngëtari shqiptar në emision (VIDEO)

I tregojnë sozinë e tij, shihni reagimin që bën këngëtari shqiptar në emision (VIDEO)

Shumë prej nesh mendojmë se në botë kemi sozinë tonë dhe shpesh herë shohim yje shqiptarë dhe ata botërorë e na shkon në mendje shprehja: Uaa sa ‘copy-paste’ këta të dy!

Emisioni Fun Day me moderatore Fatma Methasani ka si rubrikë gjetjen e yjeve shqiptare dhe jo vetëm me personazhe të famshëm edhe jo. Por këtë herë Fatma dhe stafi i emisionit kanë surprizuar këngëtarin Granit Dërgutin, teksa i shfaqin në ekran sozinë e tij. Ua merr mendja kush mund të jetë? E shihni në videon më poshtë si dhe reagimin e këngëtarit.