NGA PANTALLONAT DERI TEK FUSTANET/ 7 kombinime minimaliste që do t’i vishni pa pushim gjithë dimrin – AlpeGossip
NGA PANTALLONAT DERI TEK FUSTANET/ 7 kombinime minimaliste që do t’i vishni pa pushim gjithë dimrin

NGA PANTALLONAT DERI TEK FUSTANET/ 7 kombinime minimaliste që do t’i vishni pa pushim gjithë dimrin

Kur vjen puna tek kombinimet e përditshme të dimrit, ka 3 variabla kryesorë për t’u marrë në konsideratë: 1) Të qëndrosh ngrohtë është e para. 2) Të jë jesh komode me çfarë mban veshur pavarësisht sa të ngarkuar e ke ditën. 3) Të dukesh stil që është po kaq e rëndësishme sa dy të parat.

Duhet të dini se ka një mënyrë fare të lehtë për t’i bërë bashkë 3 komponentët dhe mbi të gjitha: t’ju pëlqejë rezultati që shihni.

1. Streçe + këpucë balerinë+ xhaketë oversize + çantë klasike

7 kombinime minimaliste që do t'i vishni pa pushim gjithë dimrin

2. Golf, një fund, geta të holla, çizme dhe jeni gati!

7 kombinime minimaliste që do t'i vishni pa pushim gjithë dimrin

3. Kombinimi i të bardhës me ngjyrat e tokës në dimër është thjesht WoW

7 kombinime minimaliste që do t'i vishni pa pushim gjithë dimrin

4. Një fustan i trikotuar, çizme dhe jeni gati

7 kombinime minimaliste që do t'i vishni pa pushim gjithë dimrin

5. Pantallona cargo, golf i plotë dhe çizme

7 kombinime minimaliste që do t'i vishni pa pushim gjithë dimrin

6. Kostum sportiv, pellush dhe jeni gati!

7 kombinime minimaliste që do t'i vishni pa pushim gjithë dimrin

7. Këpucë më platformë, xhinse dhe xhaketë lëkurë

7 kombinime minimaliste që do t'i vishni pa pushim gjithë dimrin

Burimi: Who What Wear