Iva Aliko është shtatzënë? Mos vallë deputeti i martuar është babai i fëmijës? (FOTO) – AlpeGossip
Iva Aliko është shtatzënë? Mos vallë deputeti i martuar është babai i fëmijës? (FOTO)

Iva Aliko është shtatzënë? Mos vallë deputeti i martuar është babai i fëmijës? (FOTO)

Ajo përherë i ka provokuar fansat me format bombastike, gjokset e vithet, të cilat nuk nguro t’i ekspozojë herë pas here për kënaqësinë e ndjekësve.
Por sot Iva Aliko i ka bërë lëmsh të gjithë pas publikimit të një ekografie, në të cilën thuhet se një beb po vjen në jetë dhe se është vajzë.

Prej shumë kohësh Iva nuk ka publikuar foto të reja në Instagramin e saj e më konkretisht, prej foto-sesionit të Vitit të Ri.

A është ajo me të vërtetë shtatzënë apo është thjesht një rreng që po luan me publikun? Dhe nëse është shtatzënë, kush është babai i fëmijës së saj? Deputeti i martuar?