I KANË PRISHUR RAPORTET ME NJËRI-TJETRIN? Ja video që i tregon të gjitha për marrëdhënien e Robertit dhe Patris Berishës – AlpeGossip
I KANË PRISHUR RAPORTET ME NJËRI-TJETRIN? Ja video që i tregon të gjitha për marrëdhënien e Robertit dhe Patris Berishës

I KANË PRISHUR RAPORTET ME NJËRI-TJETRIN? Ja video që i tregon të gjitha për marrëdhënien e Robertit dhe Patris Berishës

Prej kohësh në media është përfolur se Robert dhe Patris Berisha i kanë prishur raportet me njëri-tjetrin. Por së fundmi vëllezërit kanë provuar se nuk është aspak kështu.

Para pak ditësh në Kosovë u mbajt premiera e filmit më të komentuar të momentit “I love Tropoja” nga Ermal Mamaqi. Të ftuar ishin shumë personazhe publike por vëmendja u përqëndrua te Roberti dhe Patrisi, të cilët u futën së bashku në kinema, dhe këtë e provon videoja e mëposhtme nga ‘Prive’, në minutin 6:58:

 

Siç duket, dy vëllezërit flasin me njëri-tjetrin dhe ruajnë një raport të mirë, aq të mirë sa janë bërë bashkë për të parë “I love Tropoja”.