SPORTIV DHE TË QESHUR/ Leonardo DiCaprio fotografohet me të dashurën gjatë një dreke – AlpeGossip
SPORTIV DHE TË QESHUR/ Leonardo DiCaprio fotografohet me të dashurën gjatë një dreke

SPORTIV DHE TË QESHUR/ Leonardo DiCaprio fotografohet me të dashurën gjatë një dreke

Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone prej kohësh kanë pushtuar mediat me supozimet për një lidhje. Pavarësisht se asgjë nuk është pranuar nga dy të dashuruarit, duket qartë që mes tyre ka diçka

Së fundmi aktori 44-vjeçar dhe modelja 21-vjeçare janë fotografuar gjatë  një dreke romantike ku shfaqeshin më të lumtur se kurrë.

Teksa shijonin ushqimin, të veshur thjesht dhe shumë të lumtur që janë bashkë, Leo dhe Camila dukeshin si një çift normal. Pas këtyre fotove ju këshillojmë ta harroni diferencën e moshës. Ata janë bërë për njëri-tjetrin.