ARBANA NË ITALI ME KËMBË TË NXIRA/ Nxjerr shalët por ky detaj kapi vëmendjen me rrufe – AlpeGossip
ARBANA NË ITALI ME KËMBË TË NXIRA/ Nxjerr shalët por ky detaj kapi vëmendjen me rrufe

ARBANA NË ITALI ME KËMBË TË NXIRA/ Nxjerr shalët por ky detaj kapi vëmendjen me rrufe

Moderatorja simpatike Arbana Osmani, ka postuar nje foto nga destinacioni me i fundit ku ndodhet me pushime.

Por nje detaj ka rene ne sy.

Ajo ka veshur cizmet dhe ne njeren kembe, ka nje njolle te erret dhe nje ngjites per te vraren qe i ka bere kepuca.