MODA E XHINSEVE TË GJËRA/ Ide kombinimesh nga vajzat e showbizit, sportive dhe klasike (FOTOT) – AlpeGossip
MODA E XHINSEVE TË GJËRA/ Ide kombinimesh nga vajzat e showbizit, sportive dhe klasike (FOTOT)

MODA E XHINSEVE TË GJËRA/ Ide kombinimesh nga vajzat e showbizit, sportive dhe klasike (FOTOT)

Ëndrra e çdo vajze është që në garderobën e tyre mos të mungojë asnjë lloj veshje. Shumica prej tyre pëlqejnë më shumë të kombinohen dhe të duken veçantë në sy të njerëzve.
Njësoj është edhe për vajzat e showbizzit ato pëlqejnë të bishen bukur dhe të duken stil ku edhe rrobat e tyre ndonjëherë nuk janë dhe aq të lira sa mendohet.

Në modë dhe më të preferuarat e momentit janë xhinset e gjëra ose ndryshe “boyfriend”, nuk mungojnë në garderobën e asnjë vajze gjithashtu edhe në garderobën e vajzave të famshme.

Këto lloj xhinsesh ato kanë zgjrdhur t’ i kombinojnë në mënyra të ndryhsme me atlete, me taka me bluza të shkurtra e deri tek xhaketat e ndryshme.

Alpegossip.al ju sell disa ide kombinimesh, si mëposhtë: