I çmendi femrat me pamjen e tij, gjendet i vdekur aktori i njohur (FOTO) – AlpeGossip
I çmendi femrat me pamjen e tij, gjendet i vdekur aktori i njohur (FOTO)

I çmendi femrat me pamjen e tij, gjendet i vdekur aktori i njohur (FOTO)

Aktori i njohur, ka humbur jetën pasi ka varur veten, sipas autoriteve policore, bën me dije media e njohur TMZ.

Aktori i njohur i serialit “Glee”, Mark Salling  është gjetur sot i vdekur pranë shtëpisë së tij në Los Angeles. Sipas “TMZ”, aktori 35-vjeçar kishte vrarë veten.

Ish ylli i “Glee”ishte në pritje të dënimit pasi u deklarua fajtor për mbajtjen e shumë imazheve dhe videove të fëmijëve të mitur. Dënimi ishte parashikuar të vuhej në muajin mars dhe pritej që të kalonte në burg një kohë nga katër deri në 7 vjet dhe ndoshta kjo ishte arsyeja kryesore që e çoi atë drejt vetvrasjes./AlpeNews.al/

Ndërkohë që më parë është përfolur se në muajin gusht aktori i ndjerë ka tentuarë të vetvritet duke prerë duart por kjo u mohua kategorikisht nga avokati i tij.