PUBLIKON FOTON/ Xhemi Shehu tregon pse i mban djemtë larg rrjeteve sociale: Sa herë i nxjerr… – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON/ Xhemi Shehu tregon pse i mban djemtë larg rrjeteve sociale: Sa herë i nxjerr…

PUBLIKON FOTON/ Xhemi Shehu tregon pse i mban djemtë larg rrjeteve sociale: Sa herë i nxjerr…

Xhemi Shehu ishte së fundmi e ftuar në “Wake Up” ku foli për rikthimin e saj në “Portokalli”, por jo vetëm. Moderatorja tregoi dhe pse nuk i ekspozon djemtë në rrjete sociale.

Xhemi Shehu tregon pse i mban djemtë larg rrjeteve sociale: Sa herë i

Ajo tha se është supersticioze sepse sa herë publikon fotot të tyre në Instagram, ato sëmuren apo iu ndodh ndonjë gjë.

Xhemi Shehu tregon pse i mban djemtë larg rrjeteve sociale: Sa herë i

“Jo më larg se dje i nxora dhe nuk e di se çfarë pata. Nuk i kam postuar shumë. Kur ishin më të vegjël kam nxjerrë ndonjë foto me mendimin se rriten e do ndryshojnë, të paktën nuk do njihen e do mbahen mend. Më smureshin sa herë i nxjerrja në rrjetet sociale, nuk më hanin bukë, iu hipte temperatura. Dhe besoj shumë te kjo energjia. Qoftë për mirë, qoftë për keq ndikojnë tek ta dhe i kam hequr”, u shpreh Xhemi.

Kujtojmë se moderatorja është treguar gjithmonë shumë hermetike rreth jetës private dhe fotot me djemtë e saj janë të pakta.

Xhemi Shehu tregon pse i mban djemtë larg rrjeteve sociale: Sa herë i

Xhemi Shehu tregon pse i mban djemtë larg rrjeteve sociale: Sa herë i