E mbani mend Mimozën e “Big Brother”? Nuk do e besoni si është shndërruar: Një alla KARDASHIAN [FOTO] – AlpeGossip
E mbani mend Mimozën e “Big Brother”? Nuk do e besoni si është shndërruar: Një alla KARDASHIAN [FOTO]

E mbani mend Mimozën e “Big Brother”? Nuk do e besoni si është shndërruar: Një alla KARDASHIAN [FOTO]

Ajo ka qenë ndër femrat më të bukura të edicioneve të spektaklit “Big Brother”. Mimoza u njoh për linjat dhe tiparet që e bënë të ishte shumë shpejt e preferuara e shumë personave në publik. Por si duket fuqia e ‘make-up’ është vërtet e madhe dhe në disa prej fotove të saja në rrjetin social, Instagram e tregojnë mjaft ndryshe.

Përshkrimi që i shkon përshtat këtyre fotove është se duket alla Kardashian. Nëse kujtojmë Kimin në fillimet e saj duken shumë njësoj. Por gjithashtu ajo poston edhe foto pa grim dhe duhet pranuar është copa yllit.