NIS PUSHIMET/ Anxhelina do ju “TËRBOJ”, poston foto e parë me bikini të kësaj vere, duket e PAREZISTUESHME (FOTO) – AlpeGossip
NIS PUSHIMET/ Anxhelina do ju “TËRBOJ”, poston foto e parë me bikini të kësaj vere, duket e PAREZISTUESHME (FOTO)

NIS PUSHIMET/ Anxhelina do ju “TËRBOJ”, poston foto e parë me bikini të kësaj vere, duket e PAREZISTUESHME (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj ndonëse jo shumë aktive me projekte muzikore, ajo është shumë aktive me postime në rrjetin social Instagram.
Këngëtarja së fundmi ka postuar në instastory  e saj një foto mjaftë prokouese ku shkruan se: “Foto e parë me bikini për këtë verë”

Duket se modelja dhe këngëtarja është duke shijuar ditët e nxehta. /AlpeNews.al