KONKURENTË? Klajdi dhe Bruno hyjnë në “Big Brother VIP” – AlpeGossip
KONKURENTË? Klajdi dhe Bruno hyjnë në “Big Brother VIP”

KONKURENTË? Klajdi dhe Bruno hyjnë në “Big Brother VIP”

Dy këngëtarët e njohur të Threedots do të bëhen pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Por jo si konkurrentë. Prive ka mësuar nga disa burime se ata do të hyjnë në shtëpi për të bërë atë që dinë më së miri: atmosferë.

Në kuadër të mini koncerteveq që po mbahen në shtëpi, Klajdi dhe Bruno do të jenë të rradhës që do ta ndezin shtëpinë e Big Brother.

Kjo do t’i ndikojë dhe Fifit, e cila pas një shoku emocional po e merr veten. Me shoqërinë që ajo ka me djemtë e Threedots, hyrja e tyre do jetë motiv shtesë për Fifin.