MOS E BESONI PO DESHËT/ Aktorja e filmave PORNO është fanse e Encës dhe ka një përshëndetje për shqiptarët (VIDEO) – AlpeGossip
MOS E BESONI PO DESHËT/ Aktorja e filmave PORNO është fanse e Encës dhe ka një përshëndetje për shqiptarët (VIDEO)

MOS E BESONI PO DESHËT/ Aktorja e filmave PORNO është fanse e Encës dhe ka një përshëndetje për shqiptarët (VIDEO)

Ditën e premte Enca në bashkëpunim me Don Phenom sollën projektin e tyre më të ri “Kujt po i han”. Në pak ditë pas publikimit kënga po ecën shumë mirë dhe kjo duket nga shpërndarjet që ka marrë në rrjetet sociale si dhe nga shikueshmëria në Youtube, me mbi 1.6 milion klikime.

Ky projekt tashmë ka marrë vëmendjen e të gjithëve dhe nëse nuk e besoni, po pëlqehet edhe jashtë. Madje një ndër personat që e kanë këngën në playlist-ën muzikore është dhe një ndër vajzat që luan filma me pullë të kuq. Po, po vërtet!

Bëhet fjalë për aktoren Brittanya Razavi e cila ka bërë një video teksa nësfond dëgjohet ‘Kujt po i han” dhe surpriza është se në fund të videos përshëndet shqiptarër duke bërë simbolin e shqiponjës.

Kesaj NUK I HAN FARE !! ?? Follow my supersexy girl @brittanya187 qe ju ka pershendet dhe me flamurin” shkruan Enca në postimin e bërë së fundmi në Insta. Epo më mbase ju ngelët pa fjalë por në fakt mund ta prisnim një reagim nga yjet e famshëm jashtë pasi shumë prej tyre e ndjekin edhe Encës, pasi fama e saj tashmë prej kohësh është zgjeruar edhe jashtë territorit shqiptare.