NUK VIHET RE DALLIMI NË MOSHË/ Këngëtarja shqiptare dhe e bija duken si dy pika uji – AlpeGossip
NUK VIHET RE DALLIMI NË MOSHË/ Këngëtarja shqiptare dhe e bija duken si dy pika uji

NUK VIHET RE DALLIMI NË MOSHË/ Këngëtarja shqiptare dhe e bija duken si dy pika uji

Violeta Kukaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare. Së fundmi, këngëtarja nga Kosova ka publikuar projektin më të ri muzikor, ndoshta nga më të veçantat në karrierën e saj shumë vjeçare, në bashkëpunim me të bijën, Njomza Retkoceri.

Ajo që vihet re është ngjashmëria e madhe që kanë. Ata duken identike dhe pothuajse nuk vihet re diferenca në moshë. Kjo është vënë re dhe nga ndjekësit të cilët kanë vërshuar në komente duke vënë në pah ngjashmërinë. “S’po di cila është nana dhe cila e bija, të dyja te mrekullueshme”.

 

 

https://youtu.be/Gqd1-nrDHHU