Ja vendi i pazakontë ku Meghani dhe Harry do kalojnë muajin e mjaltit! Ka qenë më parë me… (FOTO) – AlpeGossip
Ja vendi i pazakontë ku Meghani dhe Harry do kalojnë muajin e mjaltit! Ka qenë më parë me… (FOTO)

Ja vendi i pazakontë ku Meghani dhe Harry do kalojnë muajin e mjaltit! Ka qenë më parë me… (FOTO)

Princi Harry dhe Meghan Markle u kurorëzuan më 19 maj dhe vërtet ishte një dasmë e kuruar deri në detaje. Por tani vëmendja ka shkuar te vendi ku çifti do kalojnë muajin e mjaltit. E dini se cili është?

Tashmë vendi për muajin e mjaltit është bërë publik dhe është Travel + Leisure që citon se çifti i sapomartuar po planifikojnë të udhëtojnë në Namibi dhe se do të qëndrojnë në Hoanib Valley Camp, në Kaokoland.

Por e dini çfarë na habiti?

Sipas The Sun, Namibi shihet të jetë vendi i preferuar i Princ Harry-t, pasi ai ka qenë disa herë në të kaluarën. Madje ne në vitin 2006 ai e vizitoi këtë vend me ish të dashurën Chelsy Davy. Megjithatë familja mbretërore duhet t’i mbajë planet e muajit të mjaltit të fshehta deri në përfundimin e udhëtimit. Njëjtë sikurse ndodhi me William dhe Kate, të cilët pushuan për 10 ditë në Seychelles, por te gjthe ne e morem vesh pasi ata kishin mbaruar ‘punë’.