E BUKUR DHE NJË BISHË/ Afërdita Dreshaj na suprizon me…(FOTO) – AlpeGossip
E BUKUR DHE NJË BISHË/ Afërdita Dreshaj na suprizon me…(FOTO)

E BUKUR DHE NJË BISHË/ Afërdita Dreshaj na suprizon me…(FOTO)

Afërdita Dreshaj këto ditë ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka forma të mira trupore dhe mundohet t’i vë në pah sa herë pozon.

Në foton e fundit të publikuar, me flokë të kapura e këmishë të bardhë ajo duket shumë e thjeshtë.

Kujtojmë se Afërdita këtë vit do të kurorëzoj dashurinë e saj me martesë me hokeistin çek.