TË QESHUR DHE DUKE LUAJTUR/ Kiara dhe Luizi kalojnë një ditë ndryshe me njëri-tjetrin (VIDEO) – AlpeGossip
TË QESHUR DHE DUKE LUAJTUR/ Kiara dhe Luizi kalojnë një ditë ndryshe me njëri-tjetrin (VIDEO)

TË QESHUR DHE DUKE LUAJTUR/ Kiara dhe Luizi kalojnë një ditë ndryshe me njëri-tjetrin (VIDEO)

Edhe pse Luiz Ejlli i tha mbrëmë Kiara Titos se do t’i jepte asaj atë hapësirën që kërkonte, duket se sot nuk i rrinte dot larg. Dita e sotme ka qenë ndryshe për moderatoren dhe këngëtarin.

VIDEO
Pasi Luizi i dhuroi një puthje në faqe teksa ajo po flinte, Kiara më pas u zgjua plot humor.

VIDEO

Ajo dhe këngëtari e nisën ditën me lojëra të shumta, duke vrapuar në shtëpi. Madje Luizi e mori në krah Kiarën dhe më pas e shtriu në dhomën e gjumit.

Batutat mes tyre ishin të shumta, ndërsa edhe afrimiteti ishte më i madh, pasi kjo është hera e parë që Luizi merr në krah Kiarën.