E HOQI NGA KËNGA/ Dafina i kundërpërgjigjet Taynës – AlpeGossip
E HOQI NGA KËNGA/ Dafina i kundërpërgjigjet Taynës

E HOQI NGA KËNGA/ Dafina i kundërpërgjigjet Taynës

Dy këngëtaret që dikur ishin mikesha të ngushta, Tayna dhe Dafina i kanë dhënë fund miqësisë. Dikur pas hitit “Bye bye” i shihnim shpesh bashkë e madje bënin namin në koncerte, por sot ato nuk flasin më për arsye që ende nuk dihen.

E zhduku nga kënga, Dafina i kundërpërgjigjet Taynës

Pavarësisht prishjes së miqësisë së tyre kënga e tyre vazhdon të luhet, por në koncertin e saj të fundit Tayna e zhduku Dafinën nga teksti. “Kërkush mo, veç Tayna e Doruntina”, këndoi ajo në vend të  “Bashk na kur vina, kërkush mo veç Tayna e Dafina”.

E zhduku nga kënga, Dafina i kundërpërgjigjet Taynës

Dafina i është kundërpërgjigjur duke bërë të njëjtin veprim. “Kërkush mo, veç Dafina e Dafina”, ka kënduar këngëtarja në koncert.

E zhduku nga kënga, Dafina i kundërpërgjigjet Taynës

E zhduku nga kënga, Dafina i kundërpërgjigjet Taynës

E zhduku nga kënga, Dafina i kundërpërgjigjet Taynës