PËRGATITJET PËR FILMIN E PARË PORNO NË SHQIP/ Publikohen PAMJET nudo të modeles (+18) – AlpeGossip
PËRGATITJET PËR FILMIN E PARË PORNO NË SHQIP/ Publikohen PAMJET nudo të modeles (+18)

PËRGATITJET PËR FILMIN E PARË PORNO NË SHQIP/ Publikohen PAMJET nudo të modeles (+18)

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Arjon Luli dhe partnerja e tij, Serena Sula duket se po përgatiten për filmin porno që kanë paralajmëruar.

Ata janë një ndër çiftet më pa komplekse dhe transparente në Shqipëri dhe kjo duket nga “bëmat” e publikuara në Instagramin e tyre.

Së fundmi, Arjoni ka vendosur që ditën e tij dhe të Serenës ta lërë në duart e ndjekësve. Çifti gjatë gjithë ditës janë drejtuar nga fansat të cilët i kanë kërkuar atyre të bënin gjëra pak si shumë të “pazakonta” për ne të tjerët.

Një nga kërkesat e ndjekësve ishte që ai ti thyente syzet partneres së tij dhe nuk ngruoi aspak ta bënte, madje madje nuk nguroi as ta nxirte në video nudo Serenën.

Një tjetër kërkesë e çmendur ishte që Serena të shkonte të blinte pije në supermarket me të brendshme dhe ashtu ndodhi.

Gjithashtu disa foto komplet nudo të Serenës po bëjnë namin në rrjetet sociale, foto të cilat janë publikuar nga vetë ata në llogarinë personale të së dyve.