“UNË E DI QË JAM IDIOT…”/ Donaldi dedikim për Borën apo Beatrix? (VIDEO) – AlpeGossip
“UNË E DI QË JAM IDIOT…”/ Donaldi dedikim për Borën apo Beatrix? (VIDEO)

“UNË E DI QË JAM IDIOT…”/ Donaldi dedikim për Borën apo Beatrix? (VIDEO)

Donald Veshaj ka publikuar sot këngën e tij, “Nuk je”, duke krijuar pikëpyetje në mendjet e fansave.

Ajo që vihet re janë komentet e shumta të cilat urojnë që kjo këngë të jetë një dedikim për Bora Zemanin.
Nuk dihet ende se për kë e ka artisti, ndërsa ka qenë në lidhje romantike me Bora Zemanin dhe më pas brenda Big Brother VIP me Beatrix Ramosajn.

Historia e dashurisë së Donald Veshaj me Bora Zemanin ka qenë kryefjala mediatike për shumë kohë, derisa aktori krijoi një romancë me këngëtaren Beatrix Ramosaj në Big Brother VIP, e cila mori fund shumë shpejt.