EDHE PSE JEMI ENDE NË PRILL/ Të gjitha vajzat po i veshin këto bluza që tani dhe po i adhurojnë (FOTO) – AlpeGossip
EDHE PSE JEMI ENDE NË PRILL/ Të gjitha vajzat po i veshin këto bluza që tani dhe po i adhurojnë (FOTO)

EDHE PSE JEMI ENDE NË PRILL/ Të gjitha vajzat po i veshin këto bluza që tani dhe po i adhurojnë (FOTO)

Edhe pse stina e verës nuk ka ardhur ende disa prej veshjeve vajzat nuk kanë duruar që ti veshin në stinën përkatëse.

Ato i adhurojnë dhe madje nuk ngurojnë të publikojnë foto edhe në Instagram.

Me një vëzhgim të thjeshtë në Instagramin e blogereve të njohura spikasim disa veshje që ato nuk kanë duruar dot ti bëjnë të vetat.

Në fotot e mëposhtëme do të shihni të gjitha bluzet që do na shoqërojnë në 6 muajt në vijim:

Kanatjeret

Këmisha me mëngë të gjera

Bluzet me një krah

Bluzet me kraharor “katror”

Bluzet me ngjyra të çrregullta

Veshjet ngjyrë lejla