Kush e mendonte? Këngëtari i famshëm bën rrëfimin e pazakontë për sëmundjen e tij (FOTO) – AlpeGossip
Kush e mendonte? Këngëtari i famshëm bën rrëfimin e pazakontë për sëmundjen e tij (FOTO)

Kush e mendonte? Këngëtari i famshëm bën rrëfimin e pazakontë për sëmundjen e tij (FOTO)

Ai është i preferuari i shumë prej jush.

Por pas pauzës që bëri në muzikë duket se fshihet një problem serioz . Robbie Williams, në një intervistë për ‘The Sun’ ka zbuluar që ka kaluar dhe po kalon probleme të mëdha me shëndetin mendor.

“Kam diçka në kokë që përpiqet të më vrasë dhe unë duhet ta luftoj. Më ndodh të ndjej shpesh një gjendje që më mbyt ndërsa të tjera herë lumturi të pashpjegueshme. Shumë herë e kam parë veten pranë vdekjes”, -ka treguar Robbie, baba i dy fëmijëve.