Miriam Cani sapo na tregoi sesi i thërret të voglës së saj! (FOTO) - AlpeGossip
Miriam Cani sapo na tregoi sesi i thërret të voglës së saj! (FOTO)

Miriam Cani sapo na tregoi sesi i thërret të voglës së saj! (FOTO)

Këngëtarja Miriam Cani publikon shpesh momente të ëmbla me vogëlushen e saj Ameli.
Këtë herë ajo ka treguar përmes një foto në rrjete sociale sesi Ameli po sheh dhe shijon borën.

Krahas fotos me vogëlushen Ameli, Miriami ka shkruar “Borëbardha ime”. Gjithashtu shohim se vogëlushja Ameli i ngjan gjithnjë e më shumë mamasë së saj.