Me veshje transparente, modelja e famshme ‘çmend’ fansat (FOTO) – AlpeGossip
Me veshje transparente, modelja e famshme ‘çmend’ fansat (FOTO)

Me veshje transparente, modelja e famshme ‘çmend’ fansat (FOTO)

Është një nga modelet më të famshme të linjave të së brendshmeve dhe fansat e adhurojnë për format trupore që ka.

Abigail Ratchford pozon shpesh për revistat më prestigjioze të modës dhe nuk i kursen as pozat tepër provokuese në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi modelja ka postuar një foto në Instagram ku shihet e veshur me një fustan krejt transparent pas trupit që nxjerrë në pah linjat bombastike që shumë fansa mund t’i ëndërrojnë.

Bravo Abigail, kushedi sesa meshkujt ke bërë me zemër me këtë postim.