“BOSH…”/ Mos vallë Dafina Zeqiri sapo deklaroi ndarjen nga Dj Geek? – AlpeGossip
“BOSH…”/ Mos vallë Dafina Zeqiri sapo deklaroi ndarjen nga Dj Geek?

“BOSH…”/ Mos vallë Dafina Zeqiri sapo deklaroi ndarjen nga Dj Geek?

Dafina Zeqiri ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një postim të bërë se fundmi në rrjete sociale. “Bosh”, shkruhet në statusin e këngëtares.

Mos vallë Dafina Zeqiri sapo deklaroi ndarjen nga Dj Geek?

Me nje vështrim të shpejtë në Instagramin e saj, shihet se Dafina dhe Dj Geek nuk e ndjekin më njëri-tjetrin madje i kanë fshirë dhe fotot e përbashkëta. Rrjedhimisht statusi i këngëtares po merret si deklaratë për ndarjen nga partneri.

Mos vallë Dafina Zeqiri sapo deklaroi ndarjen nga Dj Geek?

Nga ana tjetër Dj Geek nuk ka reaguar ende. Kujtojmë se vetëm dy javë më parë dyshja u shfaqën bashkë në një intervistë ku folën për dashurinë e tyre.

Mos vallë Dafina Zeqiri sapo deklaroi ndarjen nga Dj Geek?