U PËRFOLËN SE I DHANË FUND LIDHJES/ Ja si qëndron e vërteta mes mardhënies së Adriana Matoshit dhe partnerit të saj – AlpeGossip
U PËRFOLËN SE I DHANË FUND LIDHJES/ Ja si qëndron e vërteta mes mardhënies së Adriana Matoshit dhe partnerit të saj

U PËRFOLËN SE I DHANË FUND LIDHJES/ Ja si qëndron e vërteta mes mardhënies së Adriana Matoshit dhe partnerit të saj

Deputetja e Kosovës, Adriana Matoshi dhe partnëri i saj, Keith Owen Groeneveld. kanë qenë në qendër të vëmendjes gjatë ditëve të fundit ku në portale u përfol se çifti i kishte dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Lidhja e aktores me futbollistin e njohur është përfolur shumë për shkak të differences prej 19 vitesh që ajo ka të dashurin afrikan.

Disa burime për ‘Prive’ kanë bërë të ditur se çifti nuk i ka dhën fund marrëdhënies edhe pse ata po e kalojnë në distancë. Kjo për shkak se Keith ndodhet me punë në Blegjikë por ata vazhdojnë ende ta duan njëri-tjetrin dhe t’i kalojnë sfidat së bashku.

Rikujtojmë se përgjatë muajt dhjetor të vitit të kaluar, aktorja u përball me një betejë të vështirë. Ajo i preku të gjithë me rrëfimin e saj n rrjetet sociale ku tregoi se pas 9 vitesh asaj iu rikthye sërisht tumori në tru dhe iu nënshtrua një operacioni por që për fat të mirë rezultoi i suksesshëm.

Pak javë pas operacionit ajo u rikthye në sallën e Kuvendit duke vazhduar normalisht jetën e saj.