Ç’PO KURDISIN VALLË/ Noziy dhe Dafina Zeqiri bashkojnë forcat për duet (FOTO) – AlpeGossip
Ç’PO KURDISIN VALLË/ Noziy dhe Dafina Zeqiri bashkojnë forcat për duet (FOTO)

Ç’PO KURDISIN VALLË/ Noziy dhe Dafina Zeqiri bashkojnë forcat për duet (FOTO)

Reperi Noizy mbrëmë ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat.

Ai ka njoftuar se shumë shpejt po vjen me 12 këngë të reja, disa prej të cilave janë duete, shkruan lajmi.

Kur jemi tek këto projekte, reperi nuk ka preferuar të tregojë se me kë do t’i sjell veçse ka treguar titujt e këngëve.

Por, disa komente të Dafina Zeqirit kanë bërë që fansat e tyre të aludojnë për një duet mes tyre.

Këngëtarja ka shkruar titujt e dy këngëve të reperit, duke komentuar”Best friend” dhe “A don love don…”.

Ndërsa Noizy ia ktheu me “Cilën po thua ti?”, e gjithë kjo mbetet si mesazh i koduar deri në momentin kur dyshja të konfirmojnë kanë përgatitur projekt të përbashkët