FJALË DASHURIE DHE PREKËSE/ Urimi i Eduartit për Arbanën i vë vulën gjithçkaje: Arsye për të festuar… – AlpeGossip
FJALË DASHURIE DHE PREKËSE/ Urimi i Eduartit për Arbanën i vë vulën gjithçkaje: Arsye për të festuar…

FJALË DASHURIE DHE PREKËSE/ Urimi i Eduartit për Arbanën i vë vulën gjithçkaje: Arsye për të festuar…

Arbana Osmani feston sot ditëlindjen e 36 dhe urimi i Eduartit  ka qenë i pazakontë dhe nuk duket aspak urim mes kolegësh.

Të dy  nuk e kanë  pranuar por as mohuar asnjëherë thashethemet për një lidhje të mundshme . Pas fjalëve që Eduarti  ka zgjedhur për të uruar Arbanën ne u bindëm se  nuk ka më vend për të dyshuar.

Arsye për të festuar ditëlindjen. Edhe 100 e rralla”  ka shkruar regjisori në një foto të postuar në rrjetin social “Instagram”  ku shfqet së bashku me Arbanën.

Tani nuk kemi më dyshime nëse Arbana dhe Eduarti janë bashkë. Ditëlindja e tyre I vendosi  “vulën” një herë e mirë historisë së dashurisë që përflitej prej muajsh në media.

Alpenews.al