E mbani mend Polin e “Big Brother”? Ja si duket ai sot pas kaq shumë vitesh (FOTO) – AlpeGossip
E mbani mend Polin e “Big Brother”? Ja si duket ai sot pas kaq shumë vitesh (FOTO)

E mbani mend Polin e “Big Brother”? Ja si duket ai sot pas kaq shumë vitesh (FOTO)

Besoj se të gjithë e mbani mend shprehjen e famshme e cila na shoqëroi edhe pas përfundimit të sezonit të parë të Big Brother Albania. Historia e dashurisë midis Polit dhe Inës i dha jetë një shprehje që simbolizonte ata të dy “Ku Ina, ku Poli…”

Por, “Ku Poli” sot? Djaloshi simpatik ka disa vite që ka filluar një karrierë jo pak të suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku edhe jeton. Poli ndodhet për disa ditë në Shqipëri. Këtë e ka zbuluar me një postim në Instagram Olti Curri i cili shkruan: “Ne e dinim që është yll përpara se ta zbulonte Hollywoodi.”

Po të hedhim një sy në profilin e Polit në Instagram do të shihnim se ai ka pak kohë në Shqipëri dhe se ka takuar shumë miq të vjetër. Mirëpo si duket Poli sot dhe sa shumë ka ndryshuar ai nga Poli që të gjithë mbajmë mend nga Big Brother? Hidhuni një sy fotove më poshtë.