PATI ROLIN KRYESOR NË DASËM/ Shihni sa seksi duket me fustanin e zi Lori Hoxha (FOTO) – AlpeGossip
PATI ROLIN KRYESOR NË DASËM/ Shihni sa seksi duket me fustanin e zi Lori Hoxha (FOTO)

PATI ROLIN KRYESOR NË DASËM/ Shihni sa seksi duket me fustanin e zi Lori Hoxha (FOTO)

Lori Hoxha pati rolin kryesor në dasëm duke kurorëzuar  Sarën dhe Ledjonin.

Asnjë foto nuk qarkullon në rrjete sociale nuk e dim arsyen pse Lori zgjodhi të mbajë këtë qëndrim.

Një foto e publikuar nga mikesha e saj ,shohim Lorin të veshur me një fustan të zi dhe duke pozuar në mënyrë qesharake.

Sigurisht që ajo nuk mund të na zhgënjej me pamjen e kuruar deri në detaje.