HOROSKOPI DHE VIPAT/ Klaudia Pepa, një “Akrep” joshës dhe i pagabueshëm (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Klaudia Pepa, një “Akrep” joshës dhe i pagabueshëm (FOTO+VIDEO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Klaudia Pepa, një “Akrep” joshës dhe i pagabueshëm (FOTO+VIDEO)

Klauida Pepa është balerina shqiptare e cila i kaloi me sukses kufijtë e vendit duke u bërë e njohur po ashtu edhe në vendin fqinjë, Itali.

Në horoskop ajo i përket shenjës së akrepit dhe ne ju sjellin përputhshmërinë që ajo ka me këtë shenjë.

Për akrepët thuhet se janë mjaft provokues dhe këtë gjë e shohim qartazi në çdo postim të Klaudias në Instagram. Ajo shfaqet shumë seksi e joshëse aq sa të lë pa… fjalë!

 

Gjithashtu, akrepët janë një nga shenjat më të vendosura. Nuk ka rëndësi se sa shumë janë kritikuar ato sërish veprojnë ashtu si ndihen më mirë. Klaudia u kritikua shumë pas ndarjes nga koreografi i njohur Albi Nako, por kjo ishte ajo q ë e bëri të ndjehet më mirë dhe vazhdoi të fokusohej tek suksesi i saj pavarësisht kritikave.

E së fundmi, akrepat janë shumë të pavarur, janë në gjendje të përfundojnë gjithcka pa e lënë përgjysëm.

Kush më mirë se Klaudia mund ta bëjë këtë? ajo vazhdon pa u ndalur të arrijë majat përmes punës së palodhur…