ERMAL MAMAQI PUBLIKON PAMJET/ Kejvina dhe Omlipia zihen keq: Më ke vrarë gjoksin…(FOTO) – AlpeGossip
ERMAL MAMAQI PUBLIKON PAMJET/ Kejvina dhe Omlipia zihen keq: Më ke vrarë gjoksin…(FOTO)

ERMAL MAMAQI PUBLIKON PAMJET/ Kejvina dhe Omlipia zihen keq: Më ke vrarë gjoksin…(FOTO)

Moderatori Ermal Mamaqi ka publikuar ditën e sotme një video ku shohim Kejvina Kthella dhe këngëtarja e  emisionit Olimpi-an duke  bërë sherr.

Në video shohim se vajzat janë duke u zënë për një sryze mjaft qesharake,se kush do zinte vendin e parë në makinë. Kur Olimpia e kap nga prapa dhe velina seksi i thotë që i ka vrarë gjoksin por në fund shohim se Kejvina arrin ta “heqi qafe”. Ndërkohë Ermali shkruan mbi video “sherr”.