PERFORMANCA E FUNDIT ? Deklarata e Alban Skënderaj sapo na bëri me zemër (FOTO) - AlpeGossip
PERFORMANCA E FUNDIT ? Deklarata e  Alban Skënderaj sapo na bëri me zemër (FOTO)

PERFORMANCA E FUNDIT ? Deklarata e Alban Skënderaj sapo na bëri me zemër (FOTO)

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj na ka bërë me zemër me një postim në Instagram dhe shpresojmë të mos e ketë seriozisht.

Artisti ka bërë një postim paksa të çuditshëm në Instagram, ku njofton për një koncert të tij në Tiranë.

“Koncerti im i fundit në Tiranë për një kohë të gjatë”, shkroi këngëtari duke mos treguar asgjë më tepër.

Nuk dihet akoma arsyeja përse ai do të ndalojë performancat në kryeqytet, megjithatë shpresojmë të na sqarojë sa më parë!