“SHIKIM LAKMITAR”/ Tayna publikon foto dhe duket më seksi se kurrë më parë – AlpeGossip
“SHIKIM LAKMITAR”/ Tayna publikon foto dhe duket më seksi se kurrë më parë

“SHIKIM LAKMITAR”/ Tayna publikon foto dhe duket më seksi se kurrë më parë

Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna, si duket është duke i shijuar në maksimum sukseset e këngës së saj të fundit në bashkëpunim me reperin Mozzik.

Ajo vazhdimisht ka sjellur këngë të bukura për publikun, por edhe është përfolur për paraqitjet e saj të zjarrta, qoftë nëpër videoklipe apo nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka pozuar nga Zvicrra, duke ekspozuar linjat e saj trupore në formën më të mirë.

“Shikim lakmitar”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë, duke ju referuar këngës së të re me titull “Edhe ti”.