TË VESHUR NJËSOJË ME “SKELET”/ Jona Spahiu poston FOTOT me djalin dhe na tregon kostumin për “Hallowen” – AlpeGossip
TË VESHUR NJËSOJË ME “SKELET”/ Jona Spahiu poston FOTOT me djalin dhe na tregon kostumin për “Hallowen”

TË VESHUR NJËSOJË ME “SKELET”/ Jona Spahiu poston FOTOT me djalin dhe na tregon kostumin për “Hallowen”

Ndërkohë që jemi në prag të festës së Halloween-it, moderatorja shqiptare Jona Spahiu ka nisur me përgatitjet.

Ajo dhe vogëlushi Raiden i kanë zgjedhur që tani kostumet dhe nuk kanë munguar pozat e ëmbla në Instagram. Nënë e bir janë kombinuar, duke u veshur si “skeleta”.

Jona ka publikuar dy foto, ku në njërën ka treguar si janë pozat në Instagram dhe në tjetrën si janë në jetën reale.