E THOTË TROÇ/ Antonela Berisha: Mashkulli po nuk ishte boss, mos të më afrohet – AlpeGossip
E THOTË TROÇ/ Antonela Berisha: Mashkulli po nuk ishte boss, mos të më afrohet

E THOTË TROÇ/ Antonela Berisha: Mashkulli po nuk ishte boss, mos të më afrohet

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Antonela Berisha ka qenë së fundmi e ftuar në rubrikën “Trotuar” në Top Channel.

Teksa tema e diskutimit ishte pikërisht paraja, Antonela ka treguar dhe qëndrimin e saj.

Gjatë fjalës së saj, Antonela zbuloi edhe pretendimet që ka duke theksuar se dëshiron në krah një mashkull ‘boss’.

“Mashkulli po nuk ishte bos, mos më afrohet. Sepse duhet të mi plotësojë të gjitha kushtet. Edhe dikur kur martoheshe pyesnin a ka burri shtëpi, a ka toka, që të mos vuajë gruaja. Pse të vuaj unë në 2022?”, theksoi ajo.