“A e ke dashur shumë Benardin”/ Xheni jep përgjigjen që nuk pritej: Besoj se…(FOTO) – AlpeGossip
“A e ke dashur shumë Benardin”/ Xheni jep përgjigjen që nuk pritej: Besoj se…(FOTO)

“A e ke dashur shumë Benardin”/ Xheni jep përgjigjen që nuk pritej: Besoj se…(FOTO)

Tashmë ka kaluar kohë nga përfundimi i edicionit të 9-të të Big Brother Albania.
Pavarësisht kësaj shumë prej banorëve vazhdojnë të përfliten në media. Më të diskutuarit janë Xheni dhe Benardi, një nga çiftet më të dashur por që i dhanë fund lidhjes së tyre në kohën kur dukej se gjithçka shkonte mirë.

Xheni vazhdon të jetojë në Shqipëri dhe fansat i kanë bërë pyetjen nëse ka dashur Benardin.

‘Besoj se kjo nuk ka nevojë për përgjigje’ ka reaguar ish banorja. Fansat e saj kanë pyetur nëse ajo është në një lidhej të re dashuri dhe përgjigja ka qenë ‘Jo’.