KËRCIM SENSUAL/ Vajza e re e “Përputhen” çmend djemtë (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
KËRCIM SENSUAL/ Vajza e re e “Përputhen” çmend djemtë (VIDEO+FOTO)

KËRCIM SENSUAL/ Vajza e re e “Përputhen” çmend djemtë (VIDEO+FOTO)

Një vajzë e re iu bashkua sot “Përputhen”. Ajo quhet Melisa dhe mori menjëherë vëmendjen e djemve. Melida është balerinë dhe studente mjekësie.

Ajo hyri në studio me një kërcim sensual, duke hequr fundin e duke ia hedhur atë Fatjonit.

Djemtë mbetën të suprizuar nga performanca e bukuroshes, por edhe pamjes së saj fizike.

Gjatë fjalës në studio vajza tha se pëlqen edhe muzikën, e në një të ardhme do të dëshironte të bëhej një këngëtare e njohur.

Melisa kërkoi një takim 4 minuta me Fatjonin duke u shprehur se ata janë karakter i njëjtë.