“BËJA PASTHIRRMAT”/ Banori i “Big Brother” dublonte filma porno, shtanget Donaldi: Jo re jo, yp xhixhi ha pilaf – AlpeGossip
“BËJA PASTHIRRMAT”/ Banori i “Big Brother” dublonte filma porno, shtanget Donaldi: Jo re jo, yp xhixhi ha pilaf

“BËJA PASTHIRRMAT”/ Banori i “Big Brother” dublonte filma porno, shtanget Donaldi: Jo re jo, yp xhixhi ha pilaf

Tan Brama ka rrëfyer se ka marrë pjesë në dublimet e videove erotike. Kjo u tha brenda shtëpisë së Big Brother, përballë Donaldit dhe Einxhel. Donaldi ka mbetur i shtangur nga rrëfimi i Tan Bramës, ndërkohë që Einxhel e konfirmoi një gjë të tillë. Tan Brama u shpreh se bënte vetëm pasthirrmat.

DISKUTIMET:

Tan Brama: Kam pas punu te dublimet…

Donaldi: Kë ke dubluar?