DAFINA ËSHTË E ZONJA EDHE NË KUZHINË/ Ja ushqimi që ka përgatitur (FOTO) – AlpeGossip
DAFINA ËSHTË E ZONJA EDHE NË KUZHINË/ Ja ushqimi që ka përgatitur (FOTO)

DAFINA ËSHTË E ZONJA EDHE NË KUZHINË/ Ja ushqimi që ka përgatitur (FOTO)

Dafina Zeqiri është aktive me projekte të reja muzikore dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Por, së fundi ajo ka treguar se është e zonja edhe në kuzhinë, pasi tregoi publikisht se çfarë ka përgatitur.

Përmes disa postimeve në Instagram ajo tregoi gjithë procedurën e përgatitjes së pastave, të cilat dukeshin shumë të shijshme.

Kujtojmë që projekti i fubdit nga Dafina Zeqiri është “A don Love?”, në duet me reperin Noizy, e cila u prit shumë mirë nga publiku.