ÇMIMET MUZIKORE “MTV VMA 2018″/ Rita Ora sapo vendosi një trend në modë (FOTO) – AlpeGossip
ÇMIMET MUZIKORE “MTV VMA 2018″/ Rita Ora sapo vendosi një trend në modë (FOTO)

ÇMIMET MUZIKORE “MTV VMA 2018″/ Rita Ora sapo vendosi një trend në modë (FOTO)

Ajo do të performojë në MTV Video Music Awards këtë javë.

Dhe Rita Ora ka siguruar vëmendjen e të gjithëve në aeroportin e JFK-së mbrëmjen e së dielës.

Si gjithmonë princesha e pop-it guxoi me një veshje ndryshe.

Rita u shfaq me një kombinim mjaft të veçantë. Po ju a do të guxonit ti vishnit?