Anxhelina Hadergjonaj bën NDRYSHIMIN drastik në pamje! Kështu nuk e kishim parë asnjëherë (FOTO) – AlpeGossip
Anxhelina Hadergjonaj bën NDRYSHIMIN drastik në pamje! Kështu nuk e kishim parë asnjëherë (FOTO)

Anxhelina Hadergjonaj bën NDRYSHIMIN drastik në pamje! Kështu nuk e kishim parë asnjëherë (FOTO)

Bukuroshja Anxhelina Hadërgjonaj së fundmi nuk ka qenë aktive me projekte të reja, mirëpo ajo qëndron gjithmonë në kontakt me fansat e saj në Instagram, me të cilët ndan shpesh foto e video nga përditshmëria e saj.

Ajo komentohet mjaft për pozat e saj dhe linjat trupore seksi dhe fotot në Instagram marrin gjithmonë qindra komente nga fansat. Disa minuta më parë, këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto të sajën me një look tepër të veçantë.

Ajo shfaqet me flokët e kapura bisht dhe siç e shohim në foto, e gjithë koka e saj është e mbushur me gërsheta të gjatë që i lëshohen mbi supe. Me këtë pamje të re, bukuroshen nuk e kishim parë asnjëherë më parë.