“ÇFARË MENDON GJYSHJA PËR TATUAZHET E TUA?”/ Dojna Mema jep përgjigjen e papritur: Ka kursyer… (FOTO) – AlpeGossip
“ÇFARË MENDON GJYSHJA PËR TATUAZHET E TUA?”/ Dojna Mema jep përgjigjen e papritur: Ka kursyer…  (FOTO)

“ÇFARË MENDON GJYSHJA PËR TATUAZHET E TUA?”/ Dojna Mema jep përgjigjen e papritur: Ka kursyer… (FOTO)

Dojna Mema është një nga moderatoret  më të spikatura të ekranit shqiptar.

Me një rrjedhshmëri në artikulim dhe karizëm të veçantë ajo ka arritur të rrëmbejë zemrat e publikut.

Por  jo më pak vëmendja ka gjyshja e saj, e cila tashmë është VIP në “Insatgram” edhe pse nuk e di, ashtu sikurse ka treguar vetë Dojna.

Publiku është shumë kurioz të dijë më shumë rreth gjyshes interesante të Dojnës dhe së fundmi e kanë pyetur se çfarë mendimi ka ajo për tatuazhet që Dojna ka në krah.

Nesë prisni përgjigjen “Nuk i ka qejf” gaboheni. Gjyshja e Dojnës paska shkuar edhe më tëj, pasi Dojna përgjigjet që ajo ka kursyer nga  pensioni që ajo t’i hiqte.

E në fakt, meqë Dojnës i pëlqejnë shumë tatuazhet që ka bërë, na mbetet të themi që kursimet me siguri nuk do shkojnë për këtë qëllim.

 

 

Përgatiti: AlpeNews.al