U THA SE U DOBËSUA DHE NUK NJIHEJ MË/ Angelina Jolie bëhet imazh i gjigandit të parfumeve dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
U THA SE U DOBËSUA DHE NUK NJIHEJ MË/ Angelina Jolie bëhet imazh i gjigandit të parfumeve dhe… (VIDEO)

U THA SE U DOBËSUA DHE NUK NJIHEJ MË/ Angelina Jolie bëhet imazh i gjigandit të parfumeve dhe… (VIDEO)

Angelina Jolie ka shfaqur gjithë hiret e saj aq shumë të admiruara nga femra dhe meshkuj në të gjithë botën, në reklamën e re të markës së parfumeve ‘Guerlain’. Ajo prezanton aromën më të re të linjës së njohur dhe që tani suksesi është i dukshëm.

Një nga detajet që ka rënë në sy janë tatuazhet e saj të cilët mbulojnë gjithë shpinën dhe e tregojnë shumë elegante. Më shumë se sa një reklamë e zakonshme, video e prezantuar duket si një film i shkurtër ku protagoniste është Jolie. Kompania franceze ka zgjedhur aktoren duke vënë në dukje fytyrën e saj dhe fizikun me një grim minimalist dhe veshje shumë të thjeshtë.

Sipas ‘Vogue’, Angelina ka një raport shumë personal me ‘Guerlain’ pasi marka i sjell kujtime personale me nënën e saj, jo më kot ajo ka vendosur që të gjitha fitimet nga kontrata me ta do shkojnë për bamirësi.