KANË PRANUAR LIDHJEN E TYRE/ Pamje nga surpriza super romantike që Bearti i bëri Teas për Shën Valentin (FOTO) – AlpeGossip
KANË PRANUAR LIDHJEN E TYRE/ Pamje nga surpriza super romantike që Bearti i bëri Teas për Shën Valentin (FOTO)

KANË PRANUAR LIDHJEN E TYRE/ Pamje nga surpriza super romantike që Bearti i bëri Teas për Shën Valentin (FOTO)

Ish-konkurrentët e “Përputhen”, Tea dhe Bearti e kanë pranuar publikisht lidhjen e tyre dhe janë shprehur se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin. Dy të dashuruarit sot festojnë Shën Valentinin.

Bearti ka publikuar në Instastory një video pranë Teas, duke zbuluar dhe surprizën që i ka bërë në këtë ditë të veçantë.

Ai ka zbukuruar me petale trëndafili, me trëndafila dhe me tullumbace në formë zemre korridorin dhe dhomën e gjumit.