MES FEMRAVE TË BUKURA/ FOTO: Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen plot me vajza - AlpeGossip
MES FEMRAVE TË BUKURA/ FOTO: Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen plot me vajza

MES FEMRAVE TË BUKURA/ FOTO: Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen plot me vajza

Dua Lipa ka festuar ditëlindjen.

Ylli nga Kosova me famë botërore, këtë datë e priti në Ibiza të Spanjës së bashku me familjen e saj, të dashurin dhe miq të shumtë.

Me një festë përrallore ajo shpesh për fansat e saj shfaqte pjesë nga kjo mbrëmje plot luks, argëtim e ngjyra.

Së fundmi ajo ka shfaqur disa imazhe nga ditëlindja, por kësaj radhe vetëm me femra. Siç e shihni ajo e ka shijuar tej mase këtë ditëlindje.